22 kwi 2017

BOOKS & MUSIC

Hej! Dzisiaj trochę o dwóch rzeczach, które są moim zdaniem najlepszymi umilaczami czasu. Nie wyobrażam sobie istnienia ludzkości bez muzyki i dobrych książek.


Osobiście nie przepadam za czytaniem typowych książek z opowieściami. Jeśli jesteście ze mną dłużej, to pewnie wiecie, że wybieram zazwyczaj jakieś poradniki, z których mogę nauczyć się czegoś nowego i znaleźć w nich mnóstwo inspirujących zdjęć. Są to głównie książki modowe i urodowe, ale i życiowe lekcje, np. od Reginy Brett.
GARANCE DORE - Love x Style x Life OPIS: Gdy byłam nastolatką moda była dla mnie ucieczka od codzienności, dziś jest do niej kluczem. Wybierzmy się razem w podróż po krainie stylu: od spraw powierzchownych (jaką jeansową kurtę wybrać) po jego istotę (jak kochać). Przesiadując w paryskich kawiarniach, spacerując ulicami Nowego Jorku przekonałam się, że styl sprowadza się tak naprawdę do jednego prostego pytania: Co sprawia, ż e czujemy się piękni? Uprzedzam: to będzie spontaniczna, nie zawsze idealna, ale bardzo efektowna i przede wszystkim (mam nadzieję!) zabawna przygoda. Zaczynajmy! Garance GARANCE DORÉ – nazywana przez New York Timesa strażniczką wszelkiego stylu. Jest fotografką, ilustratorką, założycielką odwiedzanego przez miliony fanów na świecie bloga. Jej prace ilustrowały kampanie największych domów mody: Dior, Prada, Louis Vuitton, Chloé, Tiffany & Co., Chopard, Reed Krakoff. Publikowała także w najważniejszych magazynach: amerykańskim, brytyjskim i paryskim Vogue, New York Times’ie, Elle. Pochodzi z Korsyki, obecnie jej życie toczy się między Paryżem i Nowym Jorkiem, gdzie mieszka. To jej pierwsza, od dawna wyczekiwana książka. MOJA OPINIA: Moim zdanie książka ta spodoba się każdemu. Zawiera zarówno historie z życia autorki, jak i wskazówki do znalezienia swojego własnego stylu. Poznacie lepiej style paryskie, brytyjskie i wiele innych. Nie brakuje w niej także wywiadów z innymi osobami ze świata mody. Szata graficzna jest bardzo dopracowana. Znajdziecie w książce mnóstwo inspirujących fotografii i grafik. Garance ma ogromne poczucie humoru i przekazuje nam tę dobrą energię w swojej książce. Nie wstydzi się swojego prywatnego życia i otwarcie opisuje swoją drogę do sukcesu. Naprawdę warto ją poznać.

Książkę możecie znaleźć w księgarni Megaksiążki.
Muzyka towarzyszy mi na każdym kroku. Zarówno w chwilach radości, jak i smutku. Nie wyobrażam sobie bez niej życia. Czasem odnoszę wrażenie, że jest dla mnie jak przyjaciel. Mogę się przy niej dobrze bawić, ale jest dla mnie także pocieszeniem w gorszych momentach.

SUDIO SWEDEN - Vasa Blå OPIS: Sudio Vasa Blå - Bezprzewodowa Wygoda Wysoka jakość dźwięku, elegancji design oraz 8 godzin nieprzerwanej przyjemności słuchania - to właśnie otrzymasz dzięki słuchawkom Vasa Blå. Odbieraj telefony, rozmawiaj do woli dzięki wbudowanemu mikrofonowi oraz kontroluj każdy ruch swojego telefonu pilotem sterującym. Słuchawki Vasa Blå są kompatybilne z IPhone 7 oraz wszystkimi urządzeniami Bluetooth. MOJA OPINIA: Nie mam o czym pisać. Słuchawki są po prostu świetne. Idealna jakość dźwięku, prześliczny design i przede wszystkim wygoda. Nie musimy się zmagać z długimi kablami, ponieważ słuchawki są bezprzewodowe, więc są dobrym wyborem do słuchania muzyki podczas biegania czy ćwiczeń. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Kod zniżkowy dla Was na -15%: DESIGN.CHANEL15


Kliknij, aby zaobserwować bloga!

PODPIS
design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!