25 sie 2015

Jak rozwinąć kreatywność, odnaleźć swój styl i zostać projektantem?


Hej!
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją trzech książek, które ostatnio trafiły w moje ręce. Wszystkie pochodzą od wydawnictwa Kaktus. Jeśli ktoś zna to wydawnictwo, to na pewno wie, że ich książki są bardzo kreatywne i nie są raczej do czytania. Ja nienawidzę czytać, więc z chęcią piszę dla Was tę recenzję. A więc zobaczcie jakie to książki!

22 sie 2015

Ikonki społecznościowe - zwykłe i ruchome

Cześć!
Dzisiaj w końcu będzie tutorial, o który najczęściej mnie pytacie. Pomimo tego, że w internecie można znaleźć już kilka takich instrukcji i nie ma w tym nic trudnego, to wciąż dostaję masę pytań 'Jak dodać na bloga ikonki społecznościowe?'. Przygotowałam dla Was dwie instrukcje. Jedne ikonki są zwykłe, a drugie obracają się i rozjaśniają po najechaniu kursorem. A więc do dzieła!


17 sie 2015

back to school outfit

I used to love to go back to school. I know, what a nerd! But there was something about the new notebooks and new faces that made me really happy. This time of the year is perfect for creating a new version of yourself. It’s the perfect time to have a fresh start and make new habits, new friends  and new projects!
Here we have option that is perfect for going back to school and maybe even feel a little more motivated to get back on track!15 sie 2015

Jak napisać dobrego posta? - 6 porad


Cześć!
 Dzisiejszy posty będzie nieco inny. Mam dla Was przepis na dobrego posta. Mam nadzieję, że Wam się przyda.


3 sie 2015

Przydatne kody CSS | 1 |

Witaj!
 Chcesz zmienić wygląd swojego bloga, ale kompletnie nie wiesz jak to zrobić? Dobrze trafiłeś. Tutaj znajdziesz kody, które poprawią Twój design. To nie jest wcale takie trudne.
 Gdzie wpisywać kody CSS?

Szablon >> Dostosuj >> Zaawansowane >> Dodaj arkusz CSS 


design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!