31 lip 2015

Rosegal review

Chyba każdy z Was wie już o moim zamiłowaniu do chińskich stronek. Kiedyś bardzo bałam się tam zamawiać, ponieważ słyszałam różne opinie o jakości i rozmiarach. Teraz wiem, że niewypały trafiają się naprawdę sporadycznie, a większość tych ubrań jest świetnej jakości i w niższej cenie. Dzisiaj mam Wam do pokazania moje zamówienie z Rosegal.


30 lip 2015

Welcome in my blog!

Witam wszystkich na nowym blogu. Jak pewnie domyśliliście się po jego nazwie, będzie tu przeważała tematyka designu. Czyli będą tu się pojawiać wszelkie porady, tutoriale itp. Jednak od czasu do czasu pojawią się tu posty o zupełnie innej tematyce, więc mam nadzieję, że każdy coś dla siebie znajdzie. Może aktualny wygląd bloga nie jest jakiś najlepszy, ale przy tym jest sporo pracy, więc na razie postawiłam na taki prosty design.
Dzisiejszy post jest taki krótki, powitalny, ale nie martw się. Zapewniam, że kolejne posty będą dłuższe.
Zapewne część z Was trafiła tutaj tylko dlatego, że poszukuje jakiejś pomocy przy wyglądzie. Jeśli jesteś taką osobą, to śmiało pisz na tego maila - contactdesignchanel@gmail.com. Mam teraz wolny czas, więc z wielką chęcią Ci pomogę.

Drogi czytelniku,
Dziękuję za przeczytanie posta i do zobaczenia wkrótce!