22 wrz 2017

loose & elegant outfit

W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać dwie stylizacje z ubraniami ze sklepu Bonprix. Pierwsza z nich, to typowo luźna stylizacja na co dzień, do szkoły. Jeansy z wysokim stanem to jedna z moich ulubionych części garderoby. Drugi outfit jest skierowany przede wszystkim do osób, które do pracy muszą ubierać się elegancko. Czarne spodnie i biała koszula zawsze wyglądają świetnie.
20 wrz 2017

LONG DRESSES

W dzisiejszej wishliście na początek chcę Wam pokazać sukienki LONG DRESSES. Nadają się one zarówno do eleganckich stylizacji, ale i bardziej codziennych Nadają po prostu większej elegancji i kobiecości.

16 wrz 2017

Calvin Klein czy Giorgo Armani? | GLANTIER

Calvin Klein, Giorgo Armani, Dior i wiele innych. Która z nas nie marzy o perfumach znanych marek? Dziś chciałabym Wam pokazać zapach firmy Glantier, która w swojej kolekcji posiada zamienniki popolarnych, drogich perfum.


8 wrz 2017

Dance Your way through fall -- Plus size party choice

Let’s be complete honest: No one enjoys returning to work after the lovely summer holidays. But no matter what, the summer is gone and we won’t be able to stop it. What should I do? Remain calm during the whole autumn and wait for Christmas? Seems boring for me. I need to escape. I need to dance until all my pressure disappear.


I found these party dresses from ROSGAL that would help me and probably help you out if you feels the same as me. Let dance our way through this autumn!

dress5 dress6

4 wrz 2017

najlepszy sposób na ściąganie | rozdanie

Nowy rok szkolny rozpoczęty. Już niedługo zaczną się pierwsze sprawdziany i kartkówki. Kto z nas lubi się na nie uczyć. Dzisiaj pokażę Wam fajną opcję na schowanie swojej ściągi w długopisie. Na końcu czeka na Was również rozdanie!


design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!