Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

31 gru 2015

If I stay | Zostań jeśli kochasz

'' To czy przeżyjesz czy umrzesz zależy od ciebie,musisz obudzić w sobie wolę walki.  ''20 gru 2015

❄ Christmas playlist ❄

Do świąt zostały tylko trzy dni! ♥ W galeriach handlowych już dano lecą świąteczne piosenki. 
Przeszedł w końcu czas na świąteczną playlistę na moim blogu. Miłego słuchania!


6 gru 2015

Christmas Tags | Diy

Hej!
Chyba czas rozpocząć serię świąteczną. Dzisiaj mikołajki, więc święta już coraz bliżej. Zapewne każdy zaczyna już myśleć nad prezentami. Postanowiłam, że specjalnie dla Was zaprojektuję kilka etykietek do prezentów. Na razie jest ich tylko sześć, ale jeśli się Wam spodobają, to mogę zrobić ich więcej. Postanowiłam, że do świąt będę robiła te etykietki na zamówienie.
Co trzeba zrobić, abym zaprojektowała etykietkę?
x zaobserwować mojego bloga
x napisać na maila (contactdesignchanel@gmail.com) i opisać jej wygląd

A to etykietki, które zaprojektowałam na dzisiaj. Linki generowałam przez Photobucket, więc jeśli ktoś miałby problem z wydrukowaniem grafiki - pisać na maila.


1 / 2 / 3

design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!