Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

31 sty 2016

Rozdanie - wygraj 3 zestawy nagród!


Dawno nie było na moim blogu żadnego rozdania, dlatego razem z Wiktorią i Natalią postanowiłam je zorganizować. Myślę, że czas podziękować Wam za to, że w kilka miesięcy uzbierało się Was ponad 500. Serdecznie Wam dziękuję za to. Mam nadzieję, że nagrody się spodobają! ♥


23 sty 2016

RevitaLash - Spotlight Highlighting Pencil


Jakiś czas temu kurier dostarczył mi paczkę od firmy RevitaLash. Znalazłam w niej zaczarowany ołówek do rozświetlania urody i wiele gratisów. Paczka była cudownie zapakowana. Dzisiaj po przetestowaniu produktu, mogę napisać o nim recenzję, a tak naprawdę, szczerze go polecić. 


14 sty 2016

long sleeve white lace dress | Rosegal

Czy tylko ja uwielbiam nosić latem białe sukienki? Szczególnie te z kwiatowymi motywami, a także koronkowe. Kiedyś nie przepadałam za białymi ubraniami, ponieważ bałam się, że czymś je ubrudzę lub szybko stracą kolor po praniu. Teraz są moim must have.

LONG SLEEVE WHITE LACE DRESSdesign by DESIGNCHANEL (c) don't copy!