Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

10 gru 2016

winter evenings

Kto z nas nie lubi zimowych wieczorów pod kocem? Ostatnio zrobiło się naprawdę zimno i kiedy wracam ze szkoły, (w której niestety nie jest za ciepło) mam tylko ochotę wskoczyć pod ciepłą kołdrę, wziąć do rąk ciepłą herbatę i jakąś ciekawą książkę. Ale nie zapominam też o jednym niezbędniku. Domyślacie się o czym mówię?4 gru 2016

Winter haul 2016

Jak co roku, zrobiłam ostatnio takie przedświąteczne zakupy zimowe. Zobaczcie co zamówiłam! Jest naprawdę zadowolona z tych rzeczy. Wszystko jest podlinkowane i zachęcam też Was do zakupów na tych stronkach, bo jest wiele promocji.


design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!