Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

20 wrz 2017

LONG DRESSES

W dzisiejszej wishliście na początek chcę Wam pokazać sukienki LONG DRESSES. Nadają się one zarówno do eleganckich stylizacji, ale i bardziej codziennych Nadają po prostu większej elegancji i kobiecości.


ROSEGAL

Bluzki i sukienki, które są nazywane "hiszpankami" stały się w ostatnich sezonach bardzo modne. Osobiście lubię je nosić do sportowych butów, ale nadają się tak naprawdę na każdą okazję. Możemy do nich założyć szpilki i śmiało pójść tak na wesele, ale nadadzą się również na wypad ze znajomymi na miasto czy nad jezioro.

You want some new clothes, why not taking a look over here?

Summer sales ongoing, all from 33% off. Use code RGEN for another 10% off!


Time for a new outfit!
Kliknij, aby zaobserwować bloga!

1 komentarz:

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Nie reklamuj się na moim blogu.
Jeśli spodobał ci się mój blog - zaobserwuj.

design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!