Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

31 maj 2017

Jak zacząć być fit?

Co roku, kiedy zbliża się lato i masz założyć ładne bikini, patrzysz na swoje ciało i masz ochotę coś w nim zmienić, ale nie wiesz jak za to się zabrać lub brak ci motywacji? Nie mów sobie "Zacznę przed następnym latem", bo będziesz to odkładać w nieskończoność. Musisz zacząć już teraz.


30 maj 2017

SUMMER SHOPPING

Lato, czas na nowe bikini, więc te wishlisty na pewno pomogą Wam znaleźć coś dla siebie!
.

28 maj 2017

MY PHONE CASES

Telefony już od dawna są gadżetem, który ma każdy nastolatek. Nic dziwnego, bo świat internetu i technologii cały czas się rozwija. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze dbam o telefon i boję się, że mogę pobić ekran. Dzisiaj pokażę Wam kilka moich case'ów, które nie tylko chronią nasz telefon, ale i nadają mu modny design.20 maj 2017

ROZDANIE | 3 ZESTAWY NAGRÓD [ wyniki ]

Hej! Wiem, że rozdania na moim blogu cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiłam zorganizować dla Was nowe rozdanie po dłuższej przerwie. Zachęcam do brania udziału!4 maj 2017

SUMMER WITH BONPRIX

Wakacje coraz bliżej i warto się zaopatrzyć w jakieś letnie ciuchy i stroje kąpielowe. Postanowiłam zrobić dla Was przegląd sklepu znanego mi jeszcze z dzieciństwa, czyli BONPRIX.


design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!