Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

25 sie 2017

back to school | makijaż

Bardzo często pytacie mnie o mój codzienny makijaż do szkoły. Postanowiłam połączyć makijażową rutynę z recenzją kosmetyków marki Revers, które miałam ostatnio okazję testować. Od razu podkreślam, że jestem typową amatorką i niedawno zaczęłam swoją przygodę z makijażem.

(pinterest.com)

18 sie 2017

Zaful 2017 Summer Promotion

Sukienki czy bluzki z odkrytymi ramionami, czyli tak zwane hiszpanki, stały się bardzo modne w ostatnim czasie. Sama mam kilka takich bluzek i uwielbiam je nosić latem, ponieważ pięknie eksponują nasz opalony dekolt i ramiona, a także plecy. Kupując te rzeczy, wybrałam Zaful, ponieważ bardzo podoba mi się ich kolekcja.
design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!