Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

14 mar 2022

Jak zarabiać przez internet

Zapewne wielu z nas chciałoby dorobić sobie jakieś pieniądze bez wychodzenia z domu. Oto kilka sposobów na zarobienie przez internet.


1. Prowadzenie kanałów social media
Każdy z nas ma zapewne konta na różnych portalach społecznościowych. A co gdyby przyłożyć się do tego bardziej, być bardziej aktywnym i zebrać większą liczbę aktywnych obserwatorów? Efekty mogą być naprawdę zadowalające. Początkowe współprace są zwykle na zasadzie barteru, ale z czasem możemy mieć z tego fajny zarobek.


2. Korepetycje
Jeśli czujecie się dobrzy z jakiegoś przedmiotu to warto spróbować podzielić się swoją wiedzą. Pamiętajcie, że nie musicie być na najwyższym poziomie. Wystarczy, że umiecie to co było w szkole podstawowej, a już możecie udzielać korepetycji z zakresu szkoły podstawowej. Czasem nawet rodzice szukają korepetytorów do nauki bardzo podstawowych rzeczy, jak np. alfabet.


3. Sprzedaż nieużywanych już ubrań i książek.
Zapewne większość słyszała już o sprzedaży ubrań na Vinted, dlatego ja skupię się bardziej na stronie do sprzedaży książek. Osobiście korzystam ze Skupszop. Wystarczy wpisać tam numer książki i od razu zobaczycie ile możecie za nią zarobić. Potem tylko zostaje zapakować książki i czekać na darmowy odbiór przez kuriera.


4. Konsultantka
Osobiście byłam zawsze sceptycznie nastawiona do tego typu pracy, gdy dostawałam propozycje na Facebooku. Jednak odkąd moja mama została konsultantką Avon, zmieniłam zdanie. Naprawdę nie trzeba mieć wielu klientek, a przy okazji mamy zniżki dla siebie. Moja mama jest konsultantką już kilka lat, produkty poleca tylko znajomym i nadal zarabia na tym pieniądze. 

W kolejnym wpisie przybliżę wam krok po kroku jak zostać taką konsultantką, ale tutaj już macie link do rejestracji: Zostań konsultantką.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Nie reklamuj się na moim blogu.
Jeśli spodobał ci się mój blog - zaobserwuj.

design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!