Dołącz do Avon

Jeśli lubisz produkty AVON i chcesz zamawiać je taniej niż w katalogu, to już teraz zarejestruj się bez żadnych zobowiązań. Możesz kupować kosmetyki ze zniżką do 40% tylko dla siebie i oszczędzać, lub możesz sprzedawać je innym i zarabiać. Będąc z Avon korzystasz z wielu dodatkowych bonusów. Dzięki zakupom możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Rejestracja w Avon nie zobowiązuje się do zamawiania co katalog. Możesz kupować w dowolnym momencie, a na każdy zakup otrzymasz zniżkę.

REJESTRACJA AVON

31 mar 2022

Jak zostać konsultantką

Tak jak obiecałam, w tym wpisie pokażę wam jak zostać konsultantką i dlaczego w ogóle warto nią zostać.


Wystarczy że wejdziesz TUTAJ i wypełnisz formularz rejestracyjny. Po rejestracji otrzymasz dane do logowania w ciągu 10 minut. Login oraz link do logowania, dojdą na Twój email, natomiast hasło otrzymasz w wiadomości SMS.

Po rejestracji otrzymasz paczkę powitalną z katalogami Avon, próbkami i materiałami wyjaśniającymi najważniejsze pytania.

Jako nowa konsultantka Avon możesz odbierać prezenty za zamówienia przez 6 pierwszych katalogów.Dlaczego warto być konsultantką?

  • Rabaty do 45%, które zależą od wielkości zamówienia
  • Brak zobowiązań - zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz
  • Zarabiasz pieniądze - kupujesz z rabatem, a sprzedajesz po cenie katalogowej, więc rabat jest twoim zarobkiem
  • Nagrody - im bardziej będziesz rozwijać sieć swoich klientek tym masz większe szanse na zdobywanie nagród (np. biżuteria, torebki)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Nie reklamuj się na moim blogu.
Jeśli spodobał ci się mój blog - zaobserwuj.

design by DESIGNCHANEL (c) don't copy!